Baskı Yönetimi

Türkiye'nin ilk ve tek baskı yönetim şirketi olarak, tüm baskı ihtiyaçlarınızla baştan sona kadar ilgileniyoruz. Baskı yönetimi pratikte ne anlama geliyor? Baskı gereksinimlerinizin tüm yönlerini ele almak, fikir ve örnekler içeren bir başlangıç ​​özetine yanıt vermek, konseptler geliştirmek, tasarım ve metin yazarlığı yapmak, malzeme tedarik etmek, baskı için en iyi fiyatı bulmak (ve gerekirse posta ücretlerini de) ve bitmiş ürünü teslim etmek anlamına gelir.
 
Uzmanlığımız ve tecrübemizle, aşağıdakileri içeren hizmetlerimizle, müşterilerimizin her birine uyacak şekilde esnek ve özel bir yaklaşım sunuyoruz:
 
Yaratıcı - Sizin için en yenilikçi, yaratıcı ve uygun maliyetli çözümleri sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz online tasarım firmalarından cebinize uygun tasarım çözümleri üretiyoruz.
Basım-Türkiye'nin ilk ve tek baskı yönetim şirketi olarak, geçmiş tecrübemizle yenilikçi vizyonumuzu birleştirerek en iyi tedarikçileri seçim noktasından, kağıt & mürekkep seçimine kadar kalite ve uygun maliyet politikasını benimsiyoruz.
Kargo– ürün kadar paketlemesi ve yerine düzgün teslim edilmesinin öneminin farkındayız. Bu nedenle, ürünlerinizi istediğiniz şekilde paketlenip size gönderilmesini sağlıyoruz.
 
Web'den baskı teknolojisiile web tabanlı sipariş sistemimiz, müşterilerimizin baskılarını doğrudan sipariş etmelerini sağlar, böylece ihtiyaç duyduklarında ihtiyaç duydukları her şeyi alabilirler.
 
Maliyet tasarrufu denetimi - bizim tecrübemizle, her şirket baskı ve / veya posta masraflarından tasarruf edebilir. Bu sadece tasarrufları nerede bulacağınızı bilmenin bir meselesi değil, aynı zamanda neye ihtiyacınız olduğunu daha iyi bir fiyatla bulabileceğimiz bir durumdur.
 
 
Basılı Pazarlama?
Oldukça basit bir şekilde, basılı malzemelerin kullanıldığı bir şirketin mallarının veya hizmetlerinin tanıtımı. Bu basılı materyaller nelerdir? Bunun cevabı, baskı pazarlamanın bu kadar etkili bir araç olmasının nedenlerinden biridir, çünkü ürüne ve hedef pazara bağlı olarak neredeyse sınırsızca uyarlanabilen çok sayıda özel baskılı pazarlama materyalini kapsamaktadır. Ana türleri şunlardır:
 
 
Broşürler - hemen hemen her şirketin, ne yaptığını veya sattığı ürünü açıklamak için bir tür literatüre ihtiyacı vardır. Ucuz ve neşeliden süper lükse, marka imajınız ne olursa olsun, bir broşür bunu yansıtabilir.
 
Kataloglar - online mağazaların ortaya çıkmasından önce, katalog uzaktan satışın eviydi. Son derece etkili bir çevrimiçi mağazaya sahip olan çok sayıda şirketin hala katalogların vazgeçilmez olduğunu söylüyorlar. Kataloglar, müşterilerinize tutabilecekleri ve bakabilecekleri somut bir şey sunar, pek çoğu sadece kataloglardan ve kataloglardan satın almaya devam etmeyi tercih eder, müşterilerinizin önüne posta yoluyla, web sitelerinin asla ulaşamayacağı bir şekilde ulaşma imkânına sahiptir.
 

Özel Baskı
çok çeşitli baskı teknikleri ve kaplamalarını kapsayan geniş kapsamlı bir terimdir. Bizim için mevcut olan teknoloji, baskıdaki her şeyi yapabileceğimiz anlamına geliyor ve yeni bir şey elde etmenin en iyi yolunu bulmaktan başka bir şey yapmıyoruz.
 
Uzman bilgi birikimimizi broşür baskısı, üyelik kartı basımı ve lüks etiket baskısı olarak adlandırarak birkaçıyla tanıştırmak konusunda deneyim sahibiyiz.
 
Deneyimli uzman ekibimiz teknolojinin son noktasındadır ve bu sayede pazarlamanızı her zamankinden daha göz alıcı hale getirecek yeni baskı teknikleri önermek için mükemmel bir şekilde yerleştirilmiştir.
 
Lazer kesim
 
- karmaşık kartpostallardan etkileyici pazarlama parçalarına kadar, lazer kesim kalabalığın arasından sıyrılmak için göz alıcı bir yoldur. En son teknolojiyi kullanarak en karmaşık tasarımları üstlenebilir, hassas dokulu yüzeyler oluşturabilir ve hatta her bir parçayı kişiselleştirebiliriz. Kağıttan ahşaba kadar çeşitli malzemeler kullanarak sınırsız fırsatlar yaratabiliriz. Kabartma laklar- Bir ivme, bir profesyonellik ve kaliteli baskı unsuru sunar, bu nedenle özellikle lüks markalar için mükemmeldir. Kabartma, basit bir grafikle sınırlı değildir, gerçekten göze çarpmanıza yardımcı olacak çok yönlü, çok seviyeli efektler oluşturabiliriz.
 
Kaliteli Baskı
 
Broşür veya başka bir pazarlama materyali olsun, bu baskı parçası yeni bir müşteri için ilk temas noktasıdır. Bu nedenle, yüksek kaliteli baskı ile iyi bir ilk izlenim yapmanız çok önemlidir. Aynı şekilde, kalitesiz bir baskı parçası, şirketiniz, markanız ve ürünlerinizle ilgili ilk intibayı kötü sunacaktır.
 
Kaliteli baskı, yüksek kaliteli malzemelerin, baskı tekniklerinin ve finisajların yanı sıra ayrıntılara kusursuz bir şekilde dikkat edilmesini de içerir. Kitapbasımevi olarak kalitede sonuçları elde etmenizi sağlayan çok değerli bir deneyim ve uzmanlık birikimine sahibiz.
 
Markanızın Stratejisini Belirleme de çözüm Ortağı olabiliriz
 
Birçok şirket için pazarlama kampanyaları, hedef pazarlarıyla iletişim kurdukları temel yöntemdir. Başarılı olabilmek için, iyi bir pazarlama kampanyaları, en baştan net, hedeflerle iyi tanımlanmış ve planlanmış olmalıdır. Baskı stratejisinde, 20 yılı aşkın süredir pazarlama kampanyası fikirleriyle müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
 
Bir pazarlama kampanyası stratejisi geliştirmek, aşağıdakileri içeren adım adım bir süreçtir - hedef pazarınızı seçmek; neyi başarmak ve hedef belirlemek istediğinize karar vermek; hedef pazarınızı yanıt vermeye teşvik etmek için bir teklif seçmek; hangi kanalın veya medyanın en iyi olacağını belirlemek.
 
Ancak o zaman beyin fırtınası fikir ve konseptlerinin yaratıcı sürecine başlayabilir, pazarlama kampanya materyallerinizi tasarlayabilir ve üretebilirsiniz. Nerede yardımcı olabileceğimiz, uzmanlığımız ve tecrübemizle, yenilikçi bir pazarlama kampanyası yaratma ve yürütme yolunda her adımda size rehberlik edebiliriz.