Biz Kimiz?

Kitap Basımevi, Türkiye’nin ilk ve tek online matbaa pazar yeridir.  Biz dijital baskı, ofset baskı, flekso baskı ve web ofset olmak üzere tüm basılı materyallerimizle sizlerin yanındayız. Kitap Basımevi tüm matbaacıları kendi çatısı altında toplayan bir baskı yönetim şirketidir.

Kapı kapı matbaacı aramaya son!

Basılı işleriniz emin ellerde ve güvencemiz altında. Tasarımdan basıma, hatta dağıtıma kadar her şey bizim kontrolümüz altında.

Sadece kitaplarınız değil, broşür, katalog, dergi ve daha doğrusu basılı olan her şey Kitap Basımevi’nde yapılmaktadır.  İster bir adet, ister binlerce size özel basılı ürün kapınıza kadar teslim edilir.Dahası var! İster bastırmak istediğiniz materyalleri sizin için tasarlayalım, isterseniz kendi tasarımlarınızı basıp kapınıza kadar getirelim.

Basılı materyalleri bastırdık, nereye depolayacağız, diye düşünmenize gerek yok. Biz sizin için depoluyor, istediğiniz zaman ve adette teslim ediyoruz.

Yayınevlerinin en güvenilir destekçisi olmaya adayız, kitaplarınız bizde emin ellerde.

Kurumsal müşterilerimize tam hizmet, tam destek…

Sizin kurumsal renkleriniz bizlerin güvencemiz altında…  Sizleri anlıyor ve kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Buna ilave belirlediğiniz tarihte teslimat güvencesi ve baskı kalitesi sözü veriyoruz.

Memnuniyetiniz bizim için öncelik taşıyor ve bunun için çağrı merkezi ekibimiz sizlerin yanındaÖncelikle istediğiniz basılı ürünlerin basım ile ilgili olan kağıt, kapak, renk, adet ve numune özelliklerini seçip otomatik olarak bize gönderiyorsunuz.  Hazırladığınız dosyayı web sayfamızdan sistemimize yüklüyorsunuz. Bunun ardından Teklif Al butonuna tıklayarak baskı işinizi ihale sistemimize kaydediyorsunuz. Biz de sizin için Türkiye’deki tüm matbaacılardan teklifler almaya başlıyoruz.

 

Kitap Basımevi olarak bütçenizi düşünmeyi ihmal etmiyoruz. Kaliteden ödün vermeden, en ekonomik seçeneklerle çalışmanızı matbaaya gönderiyoruz.

Matbaacının sizin için hazırladığı ilk örneği size gönderiyoruz. Bu örneği beğenmeniz durumunda sayfamızdaki Onay Veriyorum butonuna tıklamanız yeterli! Böylece çalışmanız basıma hazır hale geliyor.

Son olarak ödemesi yapılan çalışmanız belirtilen süre içinde adresinize teslim ediliyor. Ürünlerin teslimat aşamasının sizlere uygun tarihte ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi birincil önceliğimizi oluşturuyor. İşlemleriniz çok uzun ve meşakkatli bir süreç yerine, birkaç tuşla tamamlanmaktadır. Bu işlemleri yaparken profesyonel çağrı merkezi ekibimiz, tüm sorularınızı cevaplamak üzere bir telefon kadar yakınınızda olacak.

Özetle söylemek gerekirse en uygun fiyatı kalite güvencesiyle sizler için buluşturuyoruz.

Sonunda olmaz denileni yaptık: hız, ekonomi ve kaliteyi sizler için bir araya getirdik.