NELER YAPIYORUZ?

Kitap Basımevi, Türkiye’nin ilk ve tek baskı yönetim şirketi olarak, tüm baskı ihtiyaçlarınızla baştan sona ilgileniyor. Online baskı yönetimi nedir?

Baskı gereksinimlerinizin tüm yönlerini ele alma, fikir, örnekler içeren bir başlangıç ​​özetine yanıt verme, konseptler geliştirme, tasarım yapma, metin yazarlığı, malzeme tedarik etme, baskı için en iyi fiyatı bulma (ve gerekirse posta ücretlerini) ve bitmiş ürünü teslim etmek anlamına gelir. Kısaca özetlemek gerekirse, baskı proje yönetiminizin her yönünü ele alıyor ve size sonucu takdim ediyoruz.

Yönetilen baskı ve hizmet çözümleri olarak da bilinen akıllı baskı yönetimi hizmetimizle sadece Türkiye'nin değil tüm Dünya’nın baskı hizmetine çözüm olmaya adayız. Uzmanlığımız ve tecrübemizle, müşterilerimizin her birine uyacak şekilde esnek ve özel bir yaklaşım sunuyoruz.  Verdiğimiz hizmetler aşağıda belirtilmiştir:

Yaratıcı Çözümler - Sizin için en yenilikçi, yaratıcı ve uygun maliyet çözümleri sunabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz online tasarım firmalarında size uygun tasarım çözümlerini sunuyoruz.

Basım - Türkiye’nin önde gelen baskı yönetimi uzmanı firmalarından biri olarak, geçmiş tecrübemizle yenilikçi vizyonumuzu birleştirerek, en iyi tedarikçileri seçim noktasında da, kağıttan mürekkep seçimine kadar kalite ve uygun maliyet politikasını benimsiyoruz.

Kargo - Ürünün basılması kadar, paketlenmesi ve teslimatının önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, ürünlerinizin istediğiniz şekilde paketlenip size veya müşterilerinize gönderilmesini de sağlıyoruz.

Web baskı teknolojisi - ile online veri tabanlı sipariş sistemimiz, müşterilerimizin baskılarını doğrudan sipariş etmelerini sağlar. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her şeyi, ihtiyaç duyduğunuz an temin edebilirsiniz.

Maliyet tasarrufu denetimi - bizim tecrübemizle, her şirket baskı ve / veya posta masraflarından tasarruf edebilir. Bu sadece tasarrufları nerede bulacağınızı bilmek değil; ihtiyacınız olanı en uygun fiyatla bulabilmek demektir.

Basılı Pazarlama

Basılı pazarlama, pazarlamanın en eski ve hala en etkili biçimlerinden biridir. Pazarlama formlarının tüm biçimlerinde, kataloglar, broşürler ve broşürlerden doğrudan postalara, kartpostallara ve satış noktası materyallerine kadar birçok malzeme kullanılıyor.

Basılı pazarlama nedir?

Uzun yıllardır kullanılan bu yöntem, oldukça basit bir şekilde, bir şirketin mallarının ve hizmetlerinin basılı malzemeler kullanılarak tanıtılması demektir.

Bu basılı materyaller nelerdir?

Basılı pazarlamanın bu kadar etkili bir araç olmasının nedenlerinden biri basılı materyaller kullanılmasıdır.

 

Ürüne ve hedef pazara bağlı olarak, neredeyse sınırsızca uyarlanabilen çok sayıda özel baskılı pazarlama materyalini kapsamaktadır. Ana türleri şunlardır:

Broşürler – Hemen hemen her şirketin, ne yaptığını veya sattığı ürünü açıklamak için bir tür literatüre ihtiyacı vardır.  Ucuz ve neşeliden süper lükse, görüntü dolu veya kopyaya yoğun, marka imajınız ne olursa olsun, bir broşür bunu yansıtabilir.

Kataloglar - Online mağazaların ortaya çıkmasından önce, katalogla satış uzaktan satışın temeli idi. Son derece etkili bir çevrimiçi mağazaya sahip olan birçok şirket bile hala katalogların vazgeçilmez olduğunu söylüyor. Kataloglar, müşterilerinize tutabilecekleri ve bakabilecekleri somut bir şey sunar, pek çoğu sadece kataloglardan satın almaya devam etmeyi tercih ederler.  Bu yöntem müşterilerinizin önüne posta yoluyla, web sitelerinin asla ulaşamayacağı bir şekilde ulaşma imkanı verir.

Özel Baskı - çok çeşitli baskı teknikleri ve kaplamalarını kapsayan geniş kapsamlı bir baskı yöntemidir. Bizim için mevcut olan teknoloji, baskıdaki her şeyi yapabileceğimiz anlamına gelir ve yeni bir şey elde etmenin en iyi yolunu bulmaktan başka bir şey yapmıyoruz.

Uygulamada, uzman baskı, karmaşık lazer kesim, akıllı kabartma girinti ve çıkıntıları, kabartma yaldız, şaşırtıcı termokromik mürekkep büyü gibi kaybolur, şık nokta, UV vernik ve çok yönlü kazı kazan kartı gibi şeyleri kapsar.

Uzman bilgi birikimimizi broşür baskısı, üyelik kartı basımı ve lüks etiket baskısı gibi çeşitli kategoriler üzerinden müşterilerimizle tanıştırmak konusunda deneyim sahibiyiz. Deneyimli uzman ekibimiz teknolojinin son noktasındadır ve bu sayede pazarlamanızı her zamankinden çok daha göz alıcı hale getirecek yeni baskı teknikleri önermek için mükemmel bir şekilde yetiştirilmiştir.

Lazer kesim - Karmaşık kartpostallardan etkileyici pazarlama parçalarına kadar, lazer kesim kalabalığın arasından sıyrılmak için göz alıcı bir yoldur. En son teknolojiyi kullanarak en karmaşık tasarımları üstlenebilir, hassas dokulu yüzeyler oluşturabilir ve hatta her bir parçayı kişiselleştirebiliriz.  Bu yöntemle, kağıttan ahşaba kadar çeşitli malzemeler kullanarak elde edilen fırsatlar neredeyse sınırsızdır.

Kabartma ve kabartma laklar-  Bu göreceli olan basit bir işlem, bir grafik (kabartılmış) veya baskılı (debosslu) bir pazarlama parçasının, bir miktar lüks izlenim vermesi için izlenen ideal bir yoldur.  Bir profesyonellik ve kaliteli baskı unsuru sunar.  Bu sebeple özellikle lüks markalar için mükemmeldir.  Kabartma, basit bir grafikle sınırlı olmamalıdır. Gerçekten göze çarpmanıza yardımcı olacak çok yönlü, çok seviyeli efektler oluşturabiliriz.

Kaliteli Baskı İster broşür ister başka bir pazarlama materyali olsun, kullanılan baskı parçası yeni bir müşteri için ilk temas noktası olabilir.  Bu nedenle, yüksek kaliteli baskı ile iyi bir ilk izlenim vermeniz çok önemlidir.  Aynı şekilde, kalitesiz bir baskı parçası, şirketiniz, markanız ve ürünlerinizle ilgili olarak gördüğünüz tüm yanlış şeyleri yansıtacaktır.

Kaliteli baskı, yüksek kaliteli malzemelerin, baskı tekniklerinin ve sonlandırmanın yanı sıra, ayrıntılara kusursuz bir şekilde dikkat edilmesini de içerir.

Kitap Basımevi, yüksek kalitede olan sonuçları elde etmenizi sağlayan çok değerli bir deneyim ve uzmanlık birikimine sahiptir.